Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni të përdorni cookies.
New

Brendimi i një Kamioni

Miqtë tanë në kompaninë e mobiljeve "Lacka Mebel" morën një kamion të ri. Ishte një telefonatë e ngushtë. Kamioni pastroi doganë të Premten, u pastrua dhe u lustrua të Shtunën dhe ishte planifikuar të kishte një udhëtim të gjatë për një dërgesë të Hënën. Kështu që…

The photograph

Mauris sed dolor in massa maximus mattis id at velit. Morbi molestie nisl hendrerit eleifend commodo. Vivamus porttitor, urna et sollicitudin dapibus, odio urna ultricies urna, a eleifend felis felis in diam. Cras maximus eu nulla id interdum. Suspendisse pellentesque leo et ex fringilla, quis…

sqShqip