Duke përdorur faqen tonë të internetit, ju pranoni të përdorni cookies.

Shop

4630 Printy

25.00 

• Vulë e rrumbull automatike

• Ø30mm madhësia maksimale e tekstit

• Pamja e jashtme cilësore dhe moderne

• Produkti më i shitur në klasën e vet

SKU: 4630_printy Category: Tags:, , ,

Product Description

Ky është një nga modelet më të shitur kur bëhet fjalë për vula të rrumbullakëta.

Trodat`i ka bërë një pamje të mrekullueshme të jashtme, por gjithashtu duke mos humbur cilësinë ose qëndrueshmërinë.

Një kryevepër e vërtetë nga Austrija.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “4630 Printy”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqShqip